1 Toman - 2 Kondáš, 3 Mastný, 4 P. Pantoflíček, 5 J. Mikulanda, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 A. Bursík, 9 M. Pohůnek, 10 Brambora, 11 Sisel (C).

12 D. Pohůnek (74. minuta M. Pohůnka), 13 Pfeffer (90. minuta J. Mikulandu).

1 K. Ptáček - 2 F. Vopěnka, 3 L. Ptáček, 4 Doležal, 5 Zelenka, 6 Sedláček, 7 Štika, 8 Vondrák, 9 Zeman, 10 J. Vopěnka (C), 11 Jakl.

Střídali:
13 Veselka (64. minuta Zelenku), 14 Nedbal (74. minuta Sedláčka).

Připraveni:
Na pěkném hřišti za aprílového počasí, kdy svítilo chvílemi slunce, ale foukal studený severák, šli do vedení domácí už ve 2. minutě, kdy přetažený centr vrátil z brankové čáry M. Pohůnek na malé vápno a následnou dorážkou do sítě se prezentoval Mastný - 1:0. Ve 13. minutě bylo srovnáno. Po rohu se trefil hostující L. Ptáček hlavou pod břevno - 1:1. Pak přišly šance na obou stranách ale bez využití. V 16. minutě pálili hosté z voleje, ale jen těsně vedle, ve 22. minutě trefili domácí jen tyč. Ve 29. minutě šel dlouhý pas za obranu domácích (nemávaný ofsajd), Jakl přehodil domácího gólmana a při snaze míč vykopnout z brankové čáry se trefil domácí Kučera jen za tyč do vlastní sítě - 1:2. V 38. minutě dostal pas do levé strany Mastný, střílel přes celou bránu ale jen těsně vedle. Pár minut před půlí po centru domácích se trefil hráč hostí jen do břevna vlastní brány. V 57. minutě po rohu domácího Kačírka se prosadil ve skluzu na zadní tyči Kondáš a srovnal skóre - 2:2. V 60. minutě pálil z dálky hostující F. Vopěnka jen do tyče a o dvě minuty později po zkráceném rohu domácích tečoval míč Sisel, ale jen vedle branky. Obě mužstva se pak snažila rozhodnout zápas ve svůj prospěch a to se nakonec povedlo domácím v 80. minutě. Po vniknutí domácích do vápna Křivsoudova udělal šikovnou kličku J. Mikulanda byl však podražen a z nařízené penalty poslal domácí do vedení 3:2 Sisel. V 86. minutě přišla pěkná střela hostí při zemi přes celou bránu, ale Toman vyrazil na roh.  Ani dva další rohové kopy křivsoudovských  a ani pěkná střela už v nastaveném čase vyrovnání pro hosty nepřinesly a tak domácí vydřeli velmi důležité tři body.

Datum vložení: 5. 4. 2015 0:00