1 Bečvář - 4 A. Bursík, 9 Kondáš - 2 I. Novák, 5 Pivoňka - 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 10 Brambora - 3 Mastný, 11 M. Pohůnek.

12 P. Pantoflíček, 13 L. Bursík ml., 14 J. Drazdík, 15 J. Pantoflíček.

Sestava Maršovic:
18 Pechač - 2 J. Zavadil, 4 Procházka,  6 D. Zavadil, 7 Šach, 8 Šetina, 9 Bartoš, 10 R.Hašek (C), 12 Hampešt, 14 Zderadička, 15 Žížala.

Střídali:
11 Laurich (46. minuta Hampešta), 3 M. Hašek (89. minuta Procházku), 16 Ježek (90. minuta Bartoše).

Ve vyrovnaném utkání měli domácí trochu navrch v první půli, kdy hosté hráli chaoticky a hlavně jim nevycházela žádná kombinace a tak se uchylovali často k dlouhým nákopům. Už v 5. minutě prošel ve vápně hostí míč až k Pohůnkovi, ten pálil pohotově z otočky ale jen vedle branky. V  17. minutě dostal míč Kondáš, připravil si ho na svou pravačku a z 24 metrů trefil přímým nártem k pravé tyči - 1:0. V 33. minutě zacentroval z pravé strany Mrázek, ale pohotová hlavička Pohůnka skončila jen nad břevnem branky hostí.  V 36. minutě kontrovali hosté a po zpětné přihrávce pálil hostující hráč jen nad branku Bečváře. Pět minut pře půlí udělal kiks ve vápně domácích Kondáš, maršovický hráč se dostal ke střele, ale ta byla slabá a skončila v náručí domácího gólmana. Po poločase měl první šanci na gól Kučera, ale jeho střela z voleje skončila jen 2 metry vedle. V 51. minutě pálili hosté, ale střela z levé strany se otřela jen o tyč. O čtyři minuty později se dostal ke střele po kolmici za obranu domácích maršovický kanonýr Žížala, ale jeho pěknou střelu vyrážel Bečvář na roh. V 56. minutě hlavičkoval hráč Maršovic po rohu jen těsně vedle domácí branky. V 62. minutě se dostal k zakončení ve vápně hostí Pohůnek, ale levačkou mířil jen do náruče brankáře Pechače. V 64. min mohlo být rozhodnuto. Domácí dobře zakombinovali po levé straně, finální přihrávka P. Mrázka šla zpět na Bramboru, ale jeho střela na vzdálenější tyč skončila jen na tyči. O dvě minuty později udeřili hosté. Pěkný centr z pravé strany našel hlavu nabíhajícího Žížaly a ten se trefil přesně k tyči - 1:1. V 73. minutě nejprve hlavičkoval hráč hostí, ale Bečvář odvrátil na roh, ale pak střílel maršovický bek z dálky a míč tečoval bokem ve vápně domácích jeho spoluhráč Laurich přesně k tyči do sítě domácích - 1:2. V 76. minutě se dostal ke střele z voleje Pohůnek, ale míč skončil jen vedle branky. V 80. minutě hlavičkoval po rohu z levé strany na přední tyči Kučera ale jen nad branku. Pak měli šance i hosté. V 83. minutě pálil Zavadil jen těsně vedle a v 85. minutě z levé strany střílel trestný kop R. Hašek, míč letěl přes celou bránu, Bečvář zachyboval a míč mu proklouzl do sítě - 1:3. Tři minuty před koncem dostal hostující Zavadil druhou žlutou a následně červenou a hosté šli do deseti. V 89. minutě se dostal míč na pravé straně na malém vápně k Mrázkovi, ale ten nastřelil jen nohy padajícího gólmana Pechače. Hosté pak takticky dvakrát vystřídali v 90. minutě. M. Hašek nahradil Procházku a Ježek pak ještě Bartoše. Hosté z Maršovic tak udrželi dvoubrankový náskok a získali tři body za vítězství 1:3. Rozhodčí Karel Černý předvedl slabounký výkon a poškodil častokrát obě strany. V chladném podzimním odpoledni sledovalo zápas dobrých 85 diváků.
Datum vložení: 15. 11. 2014 0:00