Sokol Přestavlky A - Sokol Mezno 1:0 (0:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 04.10.2014, 16:00 hodin.

Jiří Mikolášek (Týnec n/S.) - Martin Macháček (Čerčany), Jaroslav Cígler (Lštění).

1 Bečvář - 11 Sisel, 6 Kučera - 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka - 2 J. Mikulanda, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek (C), 10 Brambora - 3 Mastný, 9 Matoušek.

Střídali:
12 M. Pohůnek (73. minuta Matouška).

Připraven:
13 A. Bursík, 14 J. Drazdík I.

Hráči Mezna začali utkání lépe. Nekazili tolik přihrávek jako domácí a dostali se v prvních šesti minutách do dvou slibných šancí, ale gól nedali. Ve 14. minutě měli svou první šanci domácí. Po centru, který brankář hostí v souboji vyrážel, střílel z pravé strany P. Pantoflíček, míč mířil někam k pravé tyči a prošel mezi nohama Mastného, který byl tři metry od brankové čáry jen do autu. V 52. minutě se dostali do vápna po levé straně domácí, míč tečoval na bránu P. Mrázek, ale našel jen náruč gólmana. O šest minut později stříleli dvakrát hosté a Bečvář dvakrát vyrážel na rohový kop. V 71. minutě dostal míč do běhu Mastný, udělal kličku brankáři, ale míč mu utekl do autu. O čtyři minuty později byl znovu závar před brankou Mezna, míč měl na kopačce těsně před gólmanem Mastný, ale míč skrz nohy za lajnu neprošel. Hosté z Mezna hrozili rychlými brejky, ale k ohrožení branky je domácí nepustili. Když už se zdálo, že gól asi 50 věrných diváků neuvidí, zrodila se poslední akce zápasu v 90. minutě, míč prošel nakonec až na pravou stranu a téměř z brankové čáry prostřelil míč do sítě J. Mikulanda - 1:0. Zápas slabé úrovně zejména od domácích nakonec skončil pro Přestavlky šťastně a  tři body jsou nesmírně důležité.

Datum vložení: 4. 10. 2014 0:00