1 Bečvář - 2 A. Bursík, 3 M. Mrázek, 4 P. Pantoflíček, 5 J. Mikulanda, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 M. Pohůnek, 10 Brambora, 11 Sisel.

12 Mastný (57. minuta  P. Mrázka), 14 D. Pohůnek (77. minuta  M. Mrázka).

Sestava Popovic:
1 P. Heřmánek  - 2 Jiří Hovorka, 3 Papež, 4 Jakub Hovorka, 5 Kašpar (C), 6 M. Heřmánek, 7 Slepička, 8 Breburda, 10 Matuška, 11 Kaňka, 14 Zach.

Střídali:
9 Dvořák, 12 Žížala, 15 Borovec.

Už v 6. minutě se dostal po kombinaci po pravé straně k míči P. Mrázek, ale z úhlu gólmana neprostřelil. Po následném rohu střílel na zadní tyči z voleje Sisel, ale jen do brankáře.  O tři minuty později trefil přízemní střelou jen tyč Brambora. V 16. minutě pálili hosté a tečovanou střelu chytil pozorný Bečvář. Ve 20. minutě se opět vyznamenal domácí gólman Bečvář, když vyrážel pěknou střelu hostí a pak likvidoval i následnou dorážku. Ve 31. minutě trefili hosté břevno po špatném odkopu domácího beka. Ve 32. minutě už hosté udeřili. Dlouhý nákop za domácí obranu, domácí obránce i gólman byli nedůrazní a tak hostující Papež pohodlně skóroval - 0:1. Minutu po poločasové přestávce přišel krásný centr z levé strany od Kačírka, naběhl si na něj Kučera a špičkou trefuje jen gólmana. Z následného rohu byl včas na zadní tyči Sisel a hlavou srovnává - 1:1. V 56. minutě rozehráli domácí rohový kop nakrátko, střílel P. Mrázek, gólman stačil jen vyrazit, dorážel domácí M. Mrázek - 2:1. V 67. minutě se dočkali hosté z Popovic. Centr z pravé strany našel Kaňku a ten krásným volejem srovnal - 2:2. V 73. minutě přišla vzájemná potyčka M. Pohůnka s hostujícím hráčem a rozhodčí Rezek byl nekompromisní. Oba dostali červenou a tak se dohrávalo v deseti na obou stranách. Snaha o rozhodnutí zápasu byla patrná na obou stranách, ale nikdo toho nedokázal využít a tak skončil zápas remízou.
Datum vložení: 26. 4. 2015 0:00