1 Bečvář - 2 Kondáš, 3 Mastný, 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 M. Pohůnek, 10 Brambora, 11 Sisel.

1 Doškař - 2 Ondrák, 3 M. Hoch, 4 Lejček, 5 Kodeda, 6 Zavadil, 7 Babický (C), 8 Vlasák, 9 Javorský, 11 Hrubeš, 14 P. Hoch.

Střídali:
12 Sibal (57. min) Ondráka, 10 Březina (63. min) Zavadila.

Připraveni:
13 Filip, 15 Brzek, 16 Janáček.

První jarní mistrovské utkání OP začalo velkými nepřesnostmi v rozehrávce u obou mužstev. Hosté byli rychlejší, vyhrávali více osobních soubojů, ale hra se odehrávala zejména od vápna k vápnu. První kolmici za obranu dostal M. Pohůnek, ale jeho halfvolej skončil jen nad břevnem. Pak se dostali ke střele i pravonínští, ale ta skončila jen vedle branky. V 37. min hasil brejk hostí dva na jednoho Kondáš jen faulem, dostal žlutou a hosté trefili z přímého volného kopu jen tyč domácí branky a dorážka skončila vysoko nad bránou domácích. Po bezbrankovém poločase měli šanci hosté, ale střelu z trestného kopu přes zeď vyrazil Bečvář na roh. O dvě minuty později střílel Kačírek po hezkém přiklepnutí jen vedle branky. O chvíli později mířil P. Mrázek jen nad břevno branky hostí. V 69. min vyrazil trestný kop hostí Bečvář jen na roh a po něm mířil pravonínský hráč hlavou jen těsně nad branku domácích. V 76. min přišlo rozhodnutí zápasu. Dlouhý aut hostí za domácí obranu, útočník hostí Javorský šel sám a tvrdou střelou k tyči dal gól - 0:1. Snaha domácích o vyrovnání byla evidentní, ale času mnoho nezbývalo a tak především dlouhé nákopy před branku Pravonína byly častým řešením snahy domácích. Gólové šance měli především Brambora a Kondáš, ale jejich hlavičky končily jen vedle pravonínské branky. Hosté byli fotbalovější, rychlejší a důraznější v osobních soubojích. Domácí byli všude druzí a příliš často ztráceli míč dlouhým držením nebo velmi nepřesnou přihrávkou. Jednogólové vítězství Pravonína je zasloužené.