Sokol Přestavlky A - Sokol Vrchotovy Janovice 3 : 1 (0:1)

Branky: J. Mikulanda, Pohůnek, P. Mrázek

Sestava:
17 Toman - 2 Sisel, - 4 P. Pantoflíček, 3 Berka, 5 J. Mikulanda - 9 M. Mrázek, 7 Kačírek, 6 Kučera, 10 Brambora - 11 Mastný, 8 P. Mrázek (kapitán).

Střídali:
14 Blokeš (46 minuta - Mastného), 15 Pohůnek (78. minuta - M. Mrázka), 13 Velebil (90 minuta - Bramboru).

Úvod zápasu patřil hostům, kteří zahrozili třemi rohovými kopy, střelou těsně vedle a jedenkrát skvěle zasahoval gólman Toman. Domácí působili hodně ospale a nepřesně. V 33. min potrestal  zbytečný faul domácích přesnou střelou Sochůrek - 0:1. Zlepšení výkonu našich v druhé půli korunoval tvrdou střelou k tyči J. Mikulanda - 1:1. Do vedení mohli dostat domácí Kučera a Blokeš , ale trefili jen gólmana hostí. Pěknou akci z levé strany korunoval přesný centr Kačírka a nekompromisní hlavička Pohůnka - 2:1. V poslední minutě utkání byl faulován P. Mrázek, který nařízenou penaltu bezpečně proměnil a stanovil tak konečný výsledek - 3:1. Slušná návštěva asi 80 diváků byla spokojena zejména s bojovností našich, důležité jsou však tři získané body.
Datum vložení: 23. 3. 2014 0:00