Sokol Přestavlky A - TJ Sokol Dolní Kralovice 1:0 (1:0)

Mistrovské utkání OP - sobota 20.09.2014, 16:30 hodin.

Miroslav Kromka (Sudoměřice) - Miloslav Novák (Nesvačily), Robert Mareš (Tožice).

Sestava:
1 Bečvář - 2 Matoušek, 3 M. Pohůnek, 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 9 Kondáš, 10 Brambora, 11 Sisel.

Střídali:
12 M. Mrázek, 13 Z. Drazdík, 14 A. Bursík, 15 Kroulík.

První větší příležitost zápasu měli hosté po akci po levé straně už v 11. minutě, ale střela směřovala jen do náruče domácího gólmana. O pět minut později střílel po zemi M. Pohůnek a brankář hostí musel vyrážet na roh. Ve 29. minutě se zrodil po rohu domácích závar před bránou hostí a nakonec střela P. Pantoflíčka po zemi šla jen do brankáře. V poslední minutě první půle prováděl domácí kapitán P. Mrázek přímý volný kop z dobrých 35 metrů, hostující brankář zaváhal a míč skončil v síti - 1:0. V 66. minutě po rohu domácích minul míč na zadní tyči Kondáš. V 79. minutě našel M. Pohůnek ideální přihrávkou Matouška, který trefil jen tyč branky hostí. V 81. minutě hlavičkoval po rohu Brambory Kondáš jen těsně vedle. O minutu později byla k vidění hlavičkovaná ve vápně domácích a konečná hlavička skončila nad břevnem domácí branky. Tři minuty před koncem přihrál Kroulík Bramborovi do vyložené šance ale míč skončil jen vedle tyče branky hostí. Přestavlčtí byli lepším týmem ale dali jen jeden gól a tak se do konce zápasu strachovali o výsledek.

Datum vložení: 21. 9. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák