Sokol Přestavlky - FC Křivsoudov 3:2 (0:2)

So 7.5.2016 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Karel Černý (Tatouňovice) - Jaroslav Cigler (Lštění), Vladislav Klápa (Benešov).

Branky: Brambora, Kondáš, M.Pohůnek - J.Vopěnka,L. Ptáček ml.

Sestavy:
Přestavlky: 1 Bečvář - 6 Kučera, 5 Kondáš - 4 J.Drazdík, 2 M.Mrázek - 8 Tauer, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda(C), 10 Brambora - 15 M.Pohůnek, 11 Kroulík.
Střídal: 14 A.Bursík(84.min Bramboru).
Připraven: 12 M.Mikulanda.
Křivsoudov: 1 K.Ptáček - 2 Sedláček, 3 L.Ptáček ml., 4 Doležal, 5 Veselka, 6 Zelenka, 7 Štika, 8 Mišoň, 9 Zeman, 10 J.Vopěnka, 11 Jakl.
Střídal: 14 F.Vopěnka (65.min Mišoně). Připraveni: 12 Mareš, 13 Vašek, 15 L.Ptáček st.

První náznak šance měli domácí, když M.Pohůnek vyhrál osobní souboj, přihrál Kroulíkovi, ale ten příliš dlouho váhal a nastřelil jen beka hostí. V osmé minutě přišel centr domácích do vápna hostí, hlavičku Pohůnka brankář vyrazil na hlavu Kondáše, ale ten minul prázdnou branku hostí. V 17.minutě se předvedli i hosté, když pálili z dvaceti metrů jen těsně vedle domácí brány. První gól dali hosté v 29.minutě. Kapitán hostí J.Vopěnka udělal krásnou kličku ve vápně domácích a na bližší tyč do šibenice trefil nekompromisně 0:1. Minutu před poločasovou přestávkou zahrávali hosté přímý volný kop z levé strany. L.Ptáček ml. trefil zeď, míč se k němu odrazil, přiklepnul si ho a téměř do stejného místa jako při prvním gólu hostí poslal Křivsoudov do dvougólového vedení. V 53.minutě měli hosté možnost zvýšit své vedení, když se jejich hráč dostal do sóla na domácího golmana, ale Bečvář skvěle chytil. V 56.minutě přišel centr domácích z pravé strany do vápna hostí, odražený míč dostal na kopačky domácí Brambora a pravačkou uklidil míč přes bránu k tyči - 1:2. O pět minut později už bylo vyrovnáno. Po rohu domácích pálil Brambora jen do beka ale dva metry od brankové čáry stál domácí Kondáš a lehce doklepl do sítě - 2:2.  V 62.minutě pálil z pětadvaceti metrů domácí Kačírek ale jen těsně vedle brány hostí. V 74.minutě hry dostal míč do tahu po pravé straně domácí Kroulík, skvěle udržel míč na svých kopačkách a ve vápně ho srazil obránce hostů a rozhodčí Černý musel pískat pokutový kop. Ten bezpečně proměnil přestavlcký M.Pohůnek - 3:2. Hosté z Křivsoudova se snažili o vyrovnání ale domácí, kteří se v druhém poločase výrazně zlepšili, je k ničemu nechtěli pustit. Už v nastaveném čase však byli hosté blízko vyrovnání. Centr z pravé strany šel do vápna domácích útočník hostí si naběhl za domácí obránce, nikdo s ním nešel ale on poslal míč hlavou jen vedle domácí svatyně. Domácí si vítězství zasloužili. Po špatném prvním poločase se výrazně zlepšili, dokázali zabojovat, otočit skóre z 0:2 na konečných 3:2 a získat tak tři body do tabulky OP.
Datum vložení: 7. 5. 2016 0:00