Sokol Přestavlky - FK Trhový Štěpánov 5:0 (2:0)

mistr. zápas OP - so 7.4.2018 v 16.30 hodin

Rozhodčí: František Filip (Benešov) - Pavel Drnec(Nespeky), Tomáš Khol(Benešov).

Branky: D.Braný 2, P.Mrázek 2, J.Mikulanda.

Sestavy: Přestavlky: 16 Moravec - 2 Pfeffer, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 13 D.Braný, 14 Kačírek, 11 Benák, 6 Podhorský - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 3 J.Mikulanda(59. Podhorského), 15 Lapka(79.Pfeffera). Připraven:12 Kroulík

Trh.Štěpánov: 1 Morkus - 4 Žaloudek, 5 Pánek, 7 Kovach, 8 Neděla, 10 Frůhauf(C),11 Marvan, 13 Peřina, 14 Černický, 15 Chvojka, 18 Špička. Střídal: 2 Kadlec(16.Marvana)

Domácí měli herní převahu od první  minuty hry a dostávali se před branku hostí poměrně snadno. Už ve 4.minutě dostal kolmici za obranu hostí D.Braný a podél brankáře otevřel skóre zápasu - 1:0. Pak přišlo několik brankových šancí domácích, zejména po rohových kopech, ale domácí je trestuhodně dokázali zahodit. Dvakrát měl míč ideálně na hlavě Benák, dorážku po vyraženém míči spálil P.Mrázek, šanci ve vápně hostí měl Pohůnek i Brambora ,ale gól nedokázal dát ani jeden. V 16.minutě zůstal po souboji s Pohůnkem ležet bezvládně hostující Marvan a musel být odvezen přímo z hřiště sanitkou. Nehrálo se          dobrou půlhodinku. Domácí pak zvýšili své vedení na 2:0 a to ve 26.minutě kdy dostal pas za obranu P.Mrázek a podél golmana pohodlně skóroval.  V druhém poločase pokračovala jasná převaha domácích, ale ti dokázali spálit dalších mnoho brankových příležitostí. Sice už v 50.minutě utekl hostím po pravé straně P.Mrázek, ale při střele byl odstrčen a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten s jistotou proměnil sám kapitán domácích P.Mrázek a bylo to 3:0. Pak měli šanci skórovat Benák, P.Mrázek, Pohůnek i J.Mikulanda, ale šance promarnili. V 72.minutě se povedla domácím akce po pravé straně kam utekl obraně hostí P.Mrázek, zpětná přihrávka našla úplně volného J.Mikulandu a ten snadno skóroval do odkryté brány-4:0. V poslední minutě hry dostal míč do běhu po levé straně D.Braný, utekl obráncům hostí a technickou střelou přes celou bránu zpečetil jednoznačné vítězství domácích na 5:0. Utkání sledovalo 65 diváků.

Datum vložení: 8. 4. 2018 0:00
Autor: Sokol Přestavlky