Sokol Přestavlky - FK Týnec n/S. 6:0 (3:0)

so 27.4.2019 v 17 hodin - mistr. zápas OP, 90 diváků

Rozhodčí: Serhyi Shapoval (Benešov)-Ondřej Kotík(Postupice), Michal Babický(Divišov).
Branky: D.Braný 2, P.Pantoflíček, Benák, J.Mikulanda, Kroulík.
Sestavy: Přestavlky: 1 M.Šach - 3 J.Mikulanda, 12 Kondáš, 8 P.Mrázek(C), 4 P.Pantoflíček- 9 M.Pohůnek, 7 Kačírek, 5 Podhorský, 13 D.Braný - 11 Benák, 16 Kroulík.
Střídali: 15 Moravec(69. Benáka), 17 J.Pantoflíček(75.Kroulíka), 10 Stejskal(80. Pohůnka), 6 Olbrich (84. J.Mikulandu).

Týnec n/S.: 1 Dvořák - 3 Štambeský. 4 Znamenáček, 5 Šejstal, 6 Povolný, 8 Horký(C), 9 J.Stejskal, 10 O.Stejskal, 11 Unger, 13 Chrpa, 17 Krejčí.
Střídali: 7 M.Stejskal (59. J.Stejskala).

Domácí se proti vedoucímu týmu soutěže vytáhli. Předvedli velmi dobrý výkon, soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili a uštědřili Týnci krutou porážku 6:0. Už v 8.minutě poslal míč z levé strany na bránu P.Pantoflíček a míč přeletěl všechny včetně golmana a zapadl do sítě u vzdálenější tyče - 1:0. V 23.minutě pálil zprava do golmana Pohůnek a odražený míč zas poslal Kroulík jen do beka. V 39.minutě po rohovém kopu domácích se míč dvakrát odrazil nakonec ke kopačce J.Mikulandy a ten ho poslal do sítě - 2:0. V 43.minutě udělal Kroulík po brankové čáře týneckého beka, nahrál před bránu, míč se odrazil a Benák ho napálil do sítě - 3:0. V poslední minutě první půle trefil Benák jen tyč branky hostí. V druhém poločase pokračovali domácí v hezkých kombinačních akcích, ale někdy to s držením míče až přeháněli. V 52.minutě se dostal k voleji po centru z pravé strany J.Mikulanda, ale bránu minul. V 57.minutě dostal pas do pravé strany rychlý Kroulík, potáhl míč k vápnu, přihrávkou našel D.Braného a ten tvrdou
ranou k přední tyči zvýšil už na 4:0. V 62.minutě dostal míč do tahu na pravé straně Kroulík, pálil na bránu ale golman hostí vyrazil na roh. V 66.minutě rozehráli domácí kombinaci po pravé straně, přišel centr do vápna, míč se odrazil za vápno ke Kroulíkovi a ten levačkou přes celou bránu skóroval - 5:0. V 70.minutě předvedli domácí ze standardní situace nádhernou kombinační akci, ale D.Braný na jejím konci jen nastřelil brankáře hostí. V 88.minutě se domácím zdařila další kombinační akce po pravé straně, míč dostal do ulice do vápna D.Braný a tvrdou střelou pod břevno pečetil výsledek na 6:0 pro domácí.
Datum vložení: 28. 4. 2019 0:00
Autor: Sokol Přestavlky