Přestavlky u Čerčan

Sokol Přestavlky - Jawa Divišov "B" 2:4 (0:2)

mistr. zápas OP

Rozhodčí: Michal Babický(Benešov) - Martin Macháček(Čerčany), Jaroslav Cigler(Lštění).

Branky: Kačírek a vlastní - Jíša 3, Hák.

Sestavy: Přestavlky: 1 Toman - 6 Olbrich, 12 Kondáš(C), 8 P.Mrázek, 4 P.Pantoflíček - 9 M.Pohůnek, 7 Kačírek, 5 Podhorský, 13 D.Braný - 10 Novotný, 11 Benák.

Střídali: 3 J.Mikulanda(46. Olbricha), 15 Moravec(46. Novotného), 16 J.Pantoflíček(71. Pohůnka), 2 Vala(82. Kačírka).

Divišov "B": 1 Pekárek -7 L.Svoboda, 14 Campodonico, 2 Moravec, 13 Šmíd - 8 Rozsypal, 9 Hák, 6 Cacák(C), 4 Zámostný - 12 Jíša, 19 Jirsa.

Střídali: 15 Měchura(37. L.Svobodu), 3 Pecha(84. Zámostného), 5 M.Svoboda(90. Campodonica).

Domácím se první mistrák nevydařil. Po slušných kombinacích se dostali ke dvěma střelám z hranice vápna , ale trefili vždy jen náruč divišovského golmana. Další tutovku spálil hlavou z šesti metrů Novotný. Hosté je ztrestali, když ztrátu míče domácích na půli hřiště proměnili v rychlý brejk a Jíša se trefil přesně-0:1. O sedm minut později kopali hosté přímý volný kop z levé strany z dobrých pětatřiceti metrů, Toman povyběhl, ale míč ho přeloboval z kopačky Háka a hosté vedli už 0:2. Snaha domácích v druhé půli o zkorigování          výsledku byla úspěšná. V 66.minutě po rohu z levé strany, míč propadl do malého vápna a hosté si dali vlastní gól - 1:2. Za dvě minuty na to už bylo srovnáno. Z přímého volného kopu se trefil Kačírek - 2:2. Jenže domácí se pokoušeli o střelbu, ale netrefovali branku hostí. A tak přišel znovu trest. Rychlý míč za obranu dostal Jíša a trefil se přesně - 2:3. V poslední minutě pronikal už v pokutovém území domácích Cacák, Mrázek ho podrazil a hosté uzavřeli proměněnou penaltou z kopačky Jíšy na konečných 2:4.

Datum vložení: 25. 8. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Sokol Přestavlky