Sokol Přestavlky - SK Chocerady  0:4 (0:1)

So 11.6.2016 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Rozhodčí: Miloslav Novák(Nesvačily) - Vojtěch Balata(Úročnice), Martin Macháček(Čerčany).

Branky: J.Kuželka 3, Pavlíček.

Sestavy: Přestavlky: 1 Bečvář - 6 Kučera, 5 Kondáš - 2 M.Mrázek, 4 J.Drazdík, 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 11 Kroulík, 10 Brambora, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 12 Tauer(46. Kroulíka), 14 L.Bursík ml.(74.P.Mrázka), Figr (79. Bečváře).

Chocerady: 1 Holub - 2 Benák, 3 Javůrek, 4 Sisel, 5 Klír, 6 Mařinec, 7 J.Kuželka, 8 Tůma, 9 Tusjak, 10 V.Kuželka, 11 Pavlíček.

Střídali: 13 Budka (70. Tusjaka), 12 J.Drazdík(77. J.Kuželku).

Domácí sehráli hodně špatný zápas. Nedařila se rozehrávka, chyběl pohyb bez míče a nápad před vápnem hostí naprosto chyběl. Chocerady si dokázali přihrát a využili maximálně chyby přestavlckých hráčů. První šanci na gól ale měli domácí. Chybu v rozehrávce Chocerad vystihl P.Mrázek, zleva vnikl do vápna hostí, bekovi zasekl míč, ale jeho střela šla doprostřed brány a golman Holub stačil vytěsnit nad břevno. V 26.minutě přišel rychlý protiútok Chocerad, centr z pravé strany našel J.Kuželku, ale jeho střelu vyrazil Bečvář nohama na roh. O tři minuty později vyrážel Holub na roh technickou střelu P.Mrázka přes zeď. V 36.minutě ztratili domácí míč ve středu hřiště na vlastní polovině a Pavlíček se trefil přesně k tyči - 0:1. Minutu před půlí měl gólovku J.Mikulanda, ale netrefil bránu. V 51.minutě střílel technicky Kačírek, ale branku minul. V 58.minutě přišel centr Chocerad do domácího vápna, Bečvář jen vyboxoval k choceradskému hráči, ten míč vrátil před domácí bránu, Kondáš jen posunul na hostujícího J.Kuželku, který přes celou bránu lehce skóroval - 0:2. V 66.minutě mohl skórovat choceradský J.Kuželka, ale slabou střelu Bečvář v pohodě lapil. O minutu později však J.Kuželka skóroval, když proměnil centr z pravé strany v třetí gól zápasu - 0:3. V 70.minutě dostal míč do pravé strany hostující Tusjak, centrem našel u vzdálenější tyče J.Kuželku a ten se hlavou nemýlil - 0:4. Domácí měli šanci snížit v 73.minutě, ale přímý volný kop z 18-ti metrů jen přestřelil bránu hostí. Pět minut před koncem tečoval choceradský obránce míč směřující ke golmanovi a opuštěnou bránu míč minul o decimetry. Utkání se domácím vůbec nepovedlo a Chocerady vyhráli zaslouženě. Utkání sledovalo 80 diváků.

Datum vložení: 11. 6. 2016 0:00