Sokol Přestavlky - SK Načeradec 3:0 (0.0)

so 9.4.2016 v 16.30 hod - mistr. zápas OP.

Diváků 40.

Rozhodčí: Jiří Mikolášek(Týnec n/S.) - Jaroslav Cigler(Lštění), Václav Filip(Benešov).

Branky: P.Mrázek 2, J.Mikulanda.
Sestavy: Přestavlky: 1 Bečvář - 6 Kučera, 5 Kondáš - 4 P.Pantoflíček, 2 M.Mrázek - 9 Tauer, 7 Kačírek, 3 J.Mikulanda, 10 Brambora - 8 P.Mrázek (C), 11 M.Pohůnek.
Střídal: 12 J.Drazdík(84.min M.Mrázka). Připraven:13 Figr.

Načeradec: 1 Císař- 7 Suchopar(C),5 S.Zvára, 2 Janák, 6 Smetana, 9 Novák, 8 Postřihač, 11 J.Zvára, 4 Hlínský, 10 Filip, 15 Jeništa.
Střídali: 3 Vrána(66.min S.Zváru), 14 M.Zvára(76.min Nováka).

Za trvalého deště a při 7 stupních Celsia se hrálo průměrné utkání. Obě mužstva kazila příliš mnoho přihrávek a tak byla hra hodně neurovnaná. První střelu na bránu měli domácí, ale M.Pohůnek mířil jen do náruče golmana hostí. V 16.minutě dostal pas do levé strany P.Mrázek ale střela šla podél celé brány vedle. O dvě minuty později se do stejné situace dostal domácí Brambora ale namísto přihrávky před malé vápno střílel a minul bránu hostí. Ve 23.minutě vyrážel golman hostí roh jen na kopačku domácího Brambory, ten poslal míč pohotově na bránu ale míč skončil jen na břevně. Dvě minuty před poločasem šel z levé strany sám domácí Kondáš, ale míč poslal podél celé brány jen vedle. Ve 46.minutě udělala domácí obrana chybu v rozehrávce, míče se zmocnil načeradský Filip, udělal kličku brankáři ale míč poslal jen těsně vedle tyče domácí brány. V 53.minutě dostal přihrávku ve vápně hostí J.Mikulanda, obránce jej podrazil a tak musel rozhodčí nařídit pokutový kop. Ten bezpečně proměnil P.Mrázek - 1:0. V 64.minutě poslal hostující hráč míč z přímého volného kopu z pravé strany z dobrých pětatřiceti metrů na domácí bránu a míč skončil na břevně. V 71.minutě dostal pas za obranu hostí P.Mrázek, ale nastřelil jen vybíhajícího golmana.  O sedm minut později si to P.Mrázek zopakoval, když pas za obranu dostal po hlavičce M.Pohůnka, ale tentokrát byl úspěšný a podél golmana hostí zavěsil - 2:0. V 83.minutě zahrozili hosté z Načeradce, když se po pravé straně dostali do vápna domácích ale střela z voleje skončila jen vedle domácí brány. O minutu později vhodili domácí z pravé strany rychlý aut, ve vápně hostí se dostal míč na kopačku J.Mikulandy, ten ho poslal na bránu, míč se odrazil od břevna do země ale za brankovou čáru což signalizoval i pomezní rozhodčí a hlavní Mikolášek musel pískat gól - 3:0. V posledních minutách zápasu se už nic podstatného nestalo a tak domácí berou tři body za jasné vítězství 3:0, ale po průměrném výkonu.

Datum vložení: 9. 4. 2016 0:00