Sokol Přestavlky - Sokol Chotýšany 5:0 (2:0)

so 14.10.2017 v 15.30 hod - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Jiří Lupač(Velíš) - Martin Macháček(Čerčany), Ladislav Bursík st.(laik Přestavlky).

Branky: P.Mrázek 2, Kačírek 2, M.Pohůnek.

Sestavy: Přestavlky: 69 M.Šach - 11 Moravec, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 2 Tauer - 12 Kroulík, 7 Kačírek, 6 Podhorský, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 3 J.Mikulanda(60.Moravce), 14 Lapka(79.Podhorského).

Chotýšany: 1 Jelínek - 2 J.Sysel, 5 Korecký, 7 L.Sysel, 8 Hons, 9 M.Říha, 12 R.Říha,13 Blažek, 14 Povolný, 15 Straka(C), 11 Khandl.

Střídali: 10 Vaňkát(46.L.Sysla), 16 Vobecký(67.R.Říhu).

V utkání dobré úrovně byli lepší domácí hráči. Ve 20.minutě po rohovém kopu přišlo přiklepnutí zpět od Kondáše na P.Mrázka, který se trefil poprvé - 1:0. O deset minut později dostal pas za obranu hostí P.Mrázek a sólo bezpečně proměnil - 2:0. Hosté měli dvě dobré šance, ale nevyužili je. To domácí            kopali v 48.minutě rohový kop z levé strany Bramborou na přední tyč a M.Pohůnek lízl šikovně hlavou a bylo to 3:0. Hostům se povedla akce v 69.minutě, na konci byla střela z hranice vápna ale trefili jen břevno domácí branky. V 76.minutě se povedla kombinace domácím, před vápnem přihrál Podhorský zpět nabíhajícímu Kačírkovi a jeho střela skončila v síti u levé tyče brány Chotýšan - 4:0. V poslední minutě hry zahrával Kačírek z levé strany přímý volný kop, poslal ho na bránu, brankář hostí jen tečoval rukou ale míč skončil v síti - 5:0. Zasloužené vítězství domácích.

Datum vložení: 15. 10. 2017 0:00
Autor: Sokol Přestavlky