Sokol Přestavlky - Sokol Chotýšany 6:1 (5:0)

sobota 30.3.2019 v 15 hodin - mistr. zápas OP -60 diváků

Rozhodčí: Miloslav Novák(Nesvačily) - Marek Filip(Benešov), Ivan Filo(Praha).
Branky: Benák 3, P.Pantoflíček, D.Braný, Brambora - R.Říha.
Sestavy: Přestavlky: 1 M.Šach - 15 Kroulík, 12 Kondáš, 8 P.Mrázek(C), 4 P.Pantoflíček - 13 D.Braný, 7 Kačírek, 5 Podhorský, 10 Brambora - 9 Moravec, 11 Benák.
Střídali: 3 J.Mikulanda(60.min Moravce), 6 Olbrich(65.min P.Mrázka), 17 J.Pantoflíček(83.min Benáka).

Chotýšany : 1 Krumšta - 5 Š.Korecký, 7 Sysel, 9 M.Říha, 10 Hoch, 11 Khandl, 4 Hanibal, 14 Povolný(C), 15 Straka, 16 Radosta, 18 Bejbl.
Střídali: 13 Blažek(46. Khandla), 8 Hons(46. Hanibala), 12 R.Říha(75. M.Říhu), 2 Kuneš(80. Bejbla).

Domácí začali utkání ve velkém stylu. Dařila se jim vcelku rychlá kombinace a už v 5.minutě vyslal do ulice Podhorský Benáka a ten nedal golmanovi šanci - 1:0. V 10.minutě střílel pěkně D.Braný z hranice velkého vápna, obránce míč tečoval a domácí kopali roh. Centr domácí odvrátili za velké vápno, tam ale byl domácí Kačírek, který poslal centr do vápna na hlavu nabíhajícího P.Pantoflíčka a ten hlavou perfektně zavěsil - 2:0. V 13.minutě to bylo už 3:0, když centr z pravé strany z přímého volného kopu poslal Kačírek přesně na hlavu Benáka, který golmana prostřelil - 3:0. V 25.minutě odvrátili hosté centr do jejich vápna jen za vápno na kopačku D,Braného a ten se trefil z voleje k pravé tyči - 4:0. V 36.minutě se znovu vydařila domácím hezká kombinace, zprava centroval D.Braný a přetažený míč trefil nádherně z voleje Benák - 5:0. Pohodlné vedení ukolébalo domácí hráče, v druhé půli už nekombinovali dobře a hra se v poli vyrovnala. Jenže hosté se za celý zápas k ničemu nebezpečnému pro domácí bránu nedostali. Obě mužstva tak mohla už vcelku brzy vystřídat, domácí tři a hosté dokonce čtyři hráče. V 87.minutě udělala domácí obrana chybu a odražený míč vrátil do opuštěné brány domácích chotýšanský R.Říha - 5:1. Minutu před koncem zápasu        předvedli domácí krásnou kombinaci. Z levé strany dával Kačírek míč z volného přímého kopu  na vápno Podhorskému, ten z první posunul do vápna na nabíhajícího Bramboru, který svou slabší pravačkou poslal míč přes celou bránu do sítě - 6:1.
Datum vložení: 1. 4. 2019 0:00
Autor: Sokol Přestavlky