Sokol Přestavlky - Sokol Dolní Kralovice 1:2 (0:0)

so 20.10.2018 v 15.30 hod - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Pavel Svoboda(Vlašim) - Jaromír Rathan(Vlašim), Tomáš Říha(Vlašim).

Branky: vlstní J.Maršoun - J.Maršoun 2

Sestavy: Přestavlky: 16 Moravec - 6 Olbrich, 12 Kondáš, 4 Sisel, 10 Brambora - 3 J.Mikulanda, 11 Benák, 8 P.Mrázek(C), 13 D.Braný - 9 M.Pohůnek, 14 Novotný.

Střídali: 5 J.Drazdík II.(74. Benáka), 17 J.Pantoflíček(81. Pohůnka).

Dol.Kralovice: 23 Doležal - 3 Bystričan, 13 Jelínek, 2 Kotrč, 4 Lebeda - 8 Vošický, 12 J.Maršoun, 11 Hanousek, 7 Marušák - 9 Anděl, 15 Prchal.

Zápas průměrné úrovně byl především urputným bojem. Obě mužstva se snažila, ale kombinační hra se dařila více hostům. Byli to však domácí, kterým se zdařila jedna z mála akcí na jejíž konci byla střela Brambory jen těsně vedle brány. V 38. a ve 40.minutě to byli hosté, kteří se dostali do dvou čistých gólových šancí ale v obou případech nastřelil jen domácího golmana Moravce. V druhém        poločase se po rohu v 62.minutě dostal do čisté gólovky domácí Kondáš, ale míč z jeho hlavy skončil jen vedle branky hostí. V 68.minutě po závaru ve vápně hostí měli brankovou šanci znovu domácí, ale beci hostí stačili odkopnout míč do bezpečí. V 70.minutě poslal míč z pravé strany na bránu P.Mrázek, ale míč po nadzvednutí prsty golmana hostí skončil na břevně. O minutu později zahrával rohový kop z pravé strany Brambora a kralovický hráč J.Maršoun ho poslal hlavou do vlastní sítě - 1:0. V 80.minutě mohl pojistit vedení domácích P.Mrázek, když dostal pas za obranu od Pohůnka, šel sám, poslal míč podél golmana jen do tyče. V 86.minutě byl závar ve vápně domácích, míč se dostal k noze J.Maršouna a ten prostřelil do sítě - 1:1. Snaha domácích o vítězství byla vidět ale z rychlého protiútoku už v 90.minutě skórovali hosté a J.Maršoun poslal míč nekompromisně do sítě - 1:2. Domácí měli v tomto utkání smůlu, ale hra nebyla dobrá a hosté z Kralovic byli nakonec těmi šťastnějšími.

Datum vložení: 21. 10. 2018 0:00
Autor: Sokol Přestavlky