Sokol Přestavlky - Sokol Dolní Kralovice 3:3 (0:2)

so 11:11.2017 ve 14 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Michal Šíma (Benešov) - Pavel Gregor(Benešov), Roman Irion(Vlašim).

Branky: Podhorský, Kačírek, J.Mikulanda - Prchal 2, Maršoun.

Sestavy: Přestavlky: 69 M.Šach - 6 Pfeffer, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 2 Kroulík, 7 Kačírek, 14 Podhorský, 11 M.Mikulanda - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Střídali: 3 J.Mikulanda(46. Pfeffera), 13 Moravec(46. P.Mrázka), 12 J.Drazdík II.(78. M.Mikulandu).

Dol.Kralovice: 23 Doležal - 2 Kotrč, 3 Bystričan(C), 4 Lebeda, 5 Prchal, 6 Malina, 7 Marušák, 8 Vošický, 10 Vrkoslav, 12 Maršoun, 15 Dvořák.

Střídali: 13 Jelínek(63. Malinu), 9 Roháč(81. Vrkoslava).

Ve velice chladném počasí asi 30 diváků docela pohledný fotbal s mnoha šancemi na gól. Už v 3.minutě zahrozili hosté z přímého volného kopu z 20 metrů a Šach musel míč vyrážet. O tři minuty později přidržel míč ve středu hřiště Podhorský, poslal pas na nabíhajícího Kroulíka, ten ale trefil jen vybíhajícího golmana hostí. Pěknou narážečku před vápnem předvedli domácí, ale Brambora trefil ze třinácti metrů zase jen brankáře hostí. V 25.minutě po rohu na zadní tyč hlavičkoval Kondáš, ale jen těsně vedle. Hosté se také dostali do pěkných střeleckých pozic, ale jednou minuli bránu a jednou vyrážel gólovou střelu výborný Šach. V poslední minutě první půle udělal obrovskou chybu domácí Pantoflíček, hostující Prchal mu míč sebral a podél golmana Šacha otevřel skóre 0:1. Ve 49.minutě zahrávali hosté standardní situaci z levé strany, míč propadl mezi hráči a znovu Prchal dorazil do domácí sítě - 0:2.  V 55.minutě se dostal k míči domácí Podhorský, míč si šikovně posunul na levačku a z 26-ti metrů trefil ke vzdálenější tyči do sítě - 1:2. O dvě minuty později trefil Kačírek z přímého volného kopu z levé strany jen tyč branky hostí. V 63.minutě stříleli hosté ze standardky z levé strany a Šach musel po robinzonádě vyrážet na roh. V 72.minutě přišel rychlý brejk kralovických na jehož konci byl Maršoun, který podél golmana Šacha snadno skóroval - 1:3. V 83.minutě se z přímého volného kopu z pravé strany přes zeď trefil Kačírek - 2:3. V 84.minutě přišli tři vyložené šance domácích. Nejdříve Podhorského střelu s námahou vyrážel golman Doležal, dorážku poslal Pohůnek jen do tyče a pak po centru z pravé strany se dostal k míči zkušený domácí Kondáš ale z šesti metrů překopl prázdnou bránu. Snaha domácích o změnu skóre nakonec slavila úspěch. V 89.minutě zahrával domácí Kačírek přímý volný kop z pravé strany, míč v souboji vyhrál Kondáš, míč z pravé strany se dostal doleva a závar ve vápně hostí dokončil dorážkou do sítě J.Mikulanda - 3:3. Z jasné záležitosti dle vývoje zápasu pro hosty byla nakonec asi spravedlivá remíza.

Datum vložení: 11. 11. 2017 0:00
Autor: Sokol Přestavlky