Sokol Přestavlky - Sokol Maršovice 2:0 (1:0)

Mistr. zápas OP - so 14.11.2015 ve 13.30 hodin.

Sestavy: Přestavlky: 17   Bečvář - 6 Kučera - 5 Pivoňka, 3 Kondáš, 2 F.Jendele - 7 M.Mrázek, 8 P.Mrázek(C), 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 9 M.Pohůnek, 11 D.Braný.
Střídali: 12 D.Jendele(46.min M.Mrázka), 14 Tauer(90.min Pantoflíčka)

Maršovice:  18 Pechač - 2 J.Zavadil, 5 Řezníček, 6 D.Zavadil, 9 Bartoš(C), 10 R.Hašek, 11 Laurich, 13 Hrebičík, 14 Zderadička, 15 Žížala,16 Staněk.
Střídali: 7 Šach(46.min Hreičíka), 8 Šetina(61.min  J.Zavadila), 4 Bláža (85.min D.Zavadila).

Vzájemné oťukávání vystřídali rychlé akce z obou stran. Dvě tutovky měli domácí (P.Mrázek a P.Pantoflíček) a jednu také hosté. Góly z toho však nepadli. Až v 36.minutě po rohovém kopu domácích se odražený míč dostal k P.Pantoflíčkovi a ten prostřelil vše před sebou - 1:0. V 55.minutě dostal míč do pravé strany D.Braný, šel sám ale zaváhal, protože hostující pomezní signalizoval ofsajd, ale hlavní byl blízko a dobře viděl, že ofsajd nebyl. Braný trochu laxně zakončoval do brankáře. V 67.minutě zahrozili hosté po pravé straně ale Laurich pálil podél brány vedle. O minutu později přišel centr hostí zleva, Bečvář jen vyrážel na nohy útočníka hostí ten však nedal, když míč vytlačil nad břevno skvělý Bečvář. Hosté začali být lepší, déle udrželi míč na svých kopačkách a dostávali se i k zakončení. V 78.minutě se dostali po rohu ke střele ale míč skončil jen dva metry nad šibenicí domácí brány. V 84.minutě byl před domácí bránou velký závar, Domácí dvakrát odvrátili ale pak přišla tvrdá střela jen těsně nad. V 88.minutě přišlo rozhodnutí zápasu. Hezká akce se povedla domácím po levé straně, oblouček od D.Jendeleho skončil na břevně, míč přešel na pravou stranu, kde byl volný M.Pohůnek a ten střelou přes celou bránu pojistil domácí vedení - 2:0. Hosté z Maršovic se snažili, měli i několik pěkných centrů ale domácí obrana stačila odvracet, nebo úspěšně zasahoval výborný Bečvář. Za chladného počasí už žádný gól nepadl a tak si domácí připsali velmi důležité vítězství a tři body.

Datum vložení: 14. 11. 2015 0:00