Sokol Přestavlky - Sokol Nespeky B 8:1 (4:1)

mistr. zápas OP, so 3.11.2018 ve 14 hod

Rozhodčí: Josef Hocek(Struhařov) - Miloslav Novák(Nesvačily), Jaroslav Cigler(Lštění).
Branky: Pohůnek 2, D.Braný 2, Moravec 2, Kondáš a Brambora - vlastní J.Mikulanda.
Sestavy: Přestavlky: 1 M.Šach - 3 J.Mikulanda, 12 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 9 M.Pohůnek,7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 13 D.Braný- 14 Novotný, 11 Moravec.
Střídali: 2 Kroulík(6.min Novotného), 5 J.Drazdík II.(80.min Pohůnka).
Nespeky B: 29 Vejvoda - 16 Kumpošt, 20 Pohořelý(C), 7 P.Kadeřábek, 11 L.Rublič ml. - 2 Kačírek Martin, 10 Sysel, 8 J.Kadeřábek, 9 Jasz - 6 Hamajda, 3 Matyášek.
Střídali: 5 Tůma (11.min Jasze), 13 Hubička (80.min Rubliče).
Utkání se velice povedlo domácím hráčům. Už v 1.minutě pálil z dálky Pohůnek když viděl golmana hostí daleko před bránou, ale přehodil i branku. V 15.minutě centroval z pravé strany domácí Kačírek, bek hostím jen tečoval a hlavička Pohůnka pod břevno znamenala vedení 1:0. O čtyři minuty později přišel centr domácího Kačírka z levé strany na zadní tyč a Kondáš hlavou pod břevno zvýšil na 2:0. V 21.minutě centrovali domácí z pravé strany, Kondáš hlavou přes celou bránu a D.Braný hlavičkou do prázdné brány zvýšil už na 3:0. V 25.minutě se dostal nespecký P.Kadeřábek sám před otevřenou bránu po přihrávce z pravé strany ale mířil jen vedle. Ve 27.minutě zahrával domácí Brambora z pravé strany rohový kop a domácí Pohůnek znovu hlavou skóroval - 4:0. V 38.minutě nespecký Martin Kačírek poslal prudkou přihrávku z pravé strany před domácího brankáře a přestavlcký J.Mikulanda si dal vlastní  gól - 4:1.V druhé půli se blýskl samostatným průnikem po levé straně domácí D.Braný ale jeho střela skončila jen na tyčce. V 47.minutě kopal přímý volný kop domácí Brambora přes zeď a golman hostí míč padající k zemi si srazil jen do vlastní brány - 5:1. V 79.minutě chybovali obránci Nespek, Pohůnek šel zprava a jeho přihrávku dorážel na zadní tyči Moravec do prázdné brány - 6:1. O dvě minuty později chybovali nespečtí při rozehrávce na půlící čáře, míč dostal do běhu Moravec a podél golmana zvýšil už na 7:1.V 87.minutě se povedla hezká kombinační akce domácím. po lajně utekl J.Mikulanda, přihrál Moravcovi,který vlevo uvolnil zcela nekrytého Braného, který z voleje z malého vápna upravil na konečných 8:1.

Datum vložení: 4. 11. 2018 0:00
Autor: Sokol Přestavlky