Sokol Přestavlky - Sokol Neveklov 2:2 (1:1)

so 23.4.2016 v 17 hodin - mistr. zápas OP.

Diváků 70.

Rozhodčí: Zdeněk Mrázek(Vrchotovy Janovice) - Jiří Frydrychovský(Benešov), Tereza Doubravová(Benešov).

Branky: P.Mrázek 2 - Čichovský, Šmejkal.

Sestavy:

Přestavlky: 1 Bečvář - 6 Kučera, 5 Kondáš - 2 F.Jendele, 10 Brambora , 9 D.Jendele, 7 Kačírek, 4 Veselý, 4 Tauer - 8 P.Mrázek(C), 11 M.Pohůnek.   Střídal: 12 M.Mikulanda(70.min D.Jendeleho).

Připraven: 13 Figr.

Neveklov: 1 Franěk - 18 Chomát - 13 P.Balík, 3 Zimmel, 2 M.Balík, 11 Hlaváč, 8 Šmejkal,  6 Čichovský, 12 Stibůrek - 10 Vrkoslav, 9 Vobořil.   Střídal: 14 Šiška(59.min P.Balíka), 7 Hameta(46.min Vrkoslava).

Utkání mělo poměrně slušnou úroveň, ale mimo prvních patnácti minut zklamala hra vedoucího mužstva tabulky Neveklova. Už v 2.minutě stříleli hosté přímý volný kop a Bečvář musel vyrážet míč nad břevno. Ve 4.minutě napřáhl ke střele z 18-ti metrů neveklovský Čichovský, Bečvář udělal úkrok a míč mu prošel pod padajícím tělem - 0:1. V 19.minutě potáhl akci domácích po levé straně Tauer a jeho střela prošla podél celé brány jen vedle. Ve 27.minutě přišel centr domácích z levé strany, Kondáš hlavičkoval, brankář Franěk jen vyrážel a dorážka k tyči z kopačky domácího Tauera šla k tyči, ale bek stačil vykopnout na roh. V 39.minutě zahrávali domácí přímý volný kop ze sedmadvaceti metrů, P.Mrázek technicky podél zdi na zem k tyči, míč lehce skočil a Franěk ho nezasáhl a míč skončil za pravou tyčí v síti - 1:1. V 51.minutě se dostal k voleji domácí M.Pohůnek a trefil spojnici tyče a břevna. O minutu později kopal trestňák domácí Brambora a míč poslal do břevna. V 64.minutě dostal pas do pravé strany P.Mrázek, obešel i obránce a z úhlu poslal míč podél brány, kde na dorážku ve skluzu chybělo Pohůnkovi několik decimetrů. V 67.minutě došlo k ošklivému šlapáku neveklovského Hamety na míč odkopávajícího D.Jendeleho, ten zůstal v bolestech ležet a jeho zranění museli domácí řešit až přivoláním sanitky. V 80.minutě šel dlouhý nákop domácích na hranici velkého vápna, tam zaváhal hlavou neveklovský Chomát, P.Mrázek to dokonale využil a prostřelil vybíhajícího Fraňka - 2:1. O čtyři minuty později pronikal neveklovský Čichovský do vápna domácích po pravé straně okolo Brambory a upadl a k překvapení všech ukázal tentokrát velice slabý rozhodčí Mrázek na pokutový kop. Ten proměnil Šmejkal a hosté tak skóre srovnali - 2:2. V poslední minutě hry ještě skvěle zasáhl domácí Bečvář proti střele zleva na přední tyč a míč v pádu vyrazil na rohový kop.

Datum vložení: 24. 4. 2016 0:00