Sokol Přestavlky - Sokol Popovice 1:2 (1:1)

Mistr. zápas OP - so 24.10.2015 ve 14.30 hodin.

Přestavlky: 1 Bečvář - 2 F.Jendele, 3. J.Mikulanda, 4 Kondáš, 5 Pivoňka, 6 Kučera, 7 Kačírek, 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek, 10 Brambora, 11 D.Braný.
Střídali: 14 P.Pantoflíček(46.Braného), 15 D.Jendele(Pohůnka).
Připraven: 12 L.Bursík ml.

Popovice:  1 P.Heřmánek - 2 Jiří Hovorka, 4 Jakub Hovorka, 5 Kašpar, 6 M.Heřmánek, 7 Žížala, 8 T. Zach, 10 Matuška, 11 Mrkvička, 12 Kropáček, 14 O.Zach(C).

Střídal: 3 Páv (37. Mrkvičku).
Připraveni: 9 Vilímek, 13 Kaucký.

Utkání nemělo valnou úroveň, zejména ze strany domácích. Ti kazili přihrávky, zpracování míče a zeména jim chyběl pohyb bez míče a nabízení se . Popovice toho také příliš nepředvedli, ale byli alespoň produktivní ve využití nabízených šancí. Domácí měli velkou šanci už v 1.min když po rohu se míč dostal před J.Mikulandu ale ten pálil prudce ale nad bránu hostí. V 11.min dostal kolmici za obranu znovu J.Mikulanda ale zbytečně brzy pálil už z 23 metrů jen nad bránu. O dvě minuty později pálili poprvé na domácí bránu hosté z pravé strany, ale jen vedle. V 18.min se po rohu odrazil míč k Bramborovi ale jeho střela přes šajtli mířila vedle brány. V 30.minutě se dostal k míči na levé straně před vápnem hostí dobře bojující M.Pohůnek, míč poslal technicky přes celou bránu obloučkem, ale trefil jen břevno popovické brány. V 35.min se dostal po další přihrávce za obranu hostí J.Mikulanda ale znovu píchal míč jen do nohou popovického golmana. V 41.minutě se povedla kombinace domácím po levé straně, míč prošel až k M.Pohůnkovi ale míč směřující do prázdné brány stačil skluzem zblokovat popovický bek na roh. Znovu se potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš. Popovický kapitán poslal z pravé strany pas do vápna domácích, tam si naběhl střídající Páv a do protipohybu Bečváře vstřelil první gól zápasu - 0:1. O minutu později založili domácí akci po pravé straně, Kačírek centroval, míč nadzvedl hlavou P.Mrázek a oblouček skončil v síti branky hostí - 1:1. V poslední minutě první půle přišel znovu z pravé strany pěkný centr hostí do domácího vápna, hlavička útočníka hostí šla přes celou bránu, kde mohl snadno skórovat popovický hráč, ale míč velmi špatně trefil. Obě mužstva toužila po rozhodnutí utkání, ale domácí Kačírek pálil vedle, centr hostí podběhl Pivoňka ale útočník hostí mířil jen vedle domácí branky. V 71.minutě se povedl pěkný centr popovickým, ten našel přesně hlavu nabíhajícího M.Heřmánka , který neměl problém trefit odkrytou část domácí brány - 1:2. O tři minuty později mohli hosté pojistit své vedení ale pěknou střelu z dvaceti metrů Bečvář vyrazil. V 77.minutě trefil Brambora z přímého vol. kopu jen náruč popovického golmana, v 81.minutě se dostal za obranu hostí D.Jendele, ale míč se otřel o golmana a skončil jen rohovým kopem. V 87.minutě měli možnost srovnat skóre domácí. Po pravé straně se uvolnil Kondáš, přihrávka prošla malým vápnem hostí na kopačku P.Pantoflíčka, ale ten v čisté gólovce selhal a poslal míč vedle brány. Ani jeho střela z přímého volného kopu z 24 metrů v 90.minutě hry se nevešla mezi tyče a tak hosté z Popovic odváží tři body.
Datum vložení: 26. 10. 2015 0:00