Přestavlky u Čerčan

Sokol Přestavlky - Sokol Popovice 2:1 (0:1)

mistr.zápas OP, so 21.4.2018 v 17 hodin.

Rozhodčí: Slavomír Staško(Vlašim) - Martin Macháček(Čerčany), Tomáš Říha(Vlašim).

Branky: Brambora, Kondáš - Mrkvička.   Utkání sledovalo 75 diváků.

Sestavy: Přestavlky: 15 M.Šach - 3 Pfeffer, 5 Kondáš, 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 13 D.Braný,7 Kačírek, 16 Kroulík, 6 Podhorský - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.

Popovice :  1 Heřmánek - 4 Jakub Hovorka, 5 Kašpar, 7 Šach, 8 Mrkvička, 9 V. Kaucký, 10 Matuška,12 Žížala, 13 Jan Kaucký, 14 Kropáček, 16 Kopecký.

Střídal: 11 Moravec (Přestavlky)- 46.min Pfeffera.

Připraveni: 12 J.Pantoflíček(Přestavlky), 2 Jiří Hovorka(Popovice).

Domácí nezahráli tentokrát dobře, ale šancí na gól měli několik. Už v 8.minutě šel sám na brankáře P.Mrázek, ale klička doleva byla  příliš dlouhá a tak z toho nebylo nic. V 17.minutě házeli hosté dlouhý aut do šestnáctky domácích, jejich útočník chytře sklepl zpět na nabíhajícího Mrkvičku a ten k tyči překonal      Šacha - 0:1. V 30.minutě po závaru domácích ve vápně hostí hlavičkoval Pohůnek ale jen do tyče. V 36.minutě si naběhl za obranu hostí Kačírek, ale před vápnem tísněn obráncem Popovic střílel jen nad břevno. V druhém poločase v 52.minutě kopali domácí přímý volný kop a Brambora se trefil přes zeď přesně - 1:1. O čtyři minuty později střílel z levé strany P.Mrázek, ale jeho střelu na zadní tyč bravurně vyrazil golman hostí na roh. V 59.minutě měl znovu velkou gólovku P.Mrázek, ale golman srážel na roh. V 72.minutě utekl obraně hostí z levé strany opět P.Mrázek, ale střela šla podél celé brány jen vedle. O minutu později se dostal také z levé strany až před brankáře hostí Podhorský, ale mířil jen do golmana. V 90.minutě trefil domácí Kačírek po závaru ve vápně hostí jen tyčku a dorážka Pohůnka šla nad bránu. Snaha domácích o tři body byla nakonec naplněna, když v nastaveném čase byl velký zmatek v malém vápně hostí, těm se nedařilo odkopnout do bezpečí a na konci byla noha Kondáše a míč skončil v síti- 2:1. Domácí byli lepším týmem, ale hrozně kazili rozehrávku a jejich pohyb bez míče byl ve velkém vedru špatný. Hosté hráli jen na dlouhé nákopy za domácí obranu, což končilo ofsajdy nebo domácí stačili odvracet míče do bezpečí.

Datum vložení: 22. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Sokol Přestavlky