Sokol Přestavlky - Sokol Postupice 1:0 (0:0)

Mistrovský zápas OP - so 26.3.2016 15 hodin.

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice) - Pavel Drnec(Nespeky), Vojtěch Balata(Úročnice).

Branka: P.Mrázek.

Sestava: 1 Bečvář - 6 Kučera - 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora, 2 M.Mrázek - 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 5 Kondáš, 9 Tauer - 8 P.Mrázek(C), 11 M.Pohůnek.

Střídali: 13 Veselý (46. Pohůnka), 14 Figr (75. Tauera), 12 J.Drazdík(83.Veselého).

V prvním jarním mistráku jsme viděli neurovnanou hru z obou stran. První příležitost měli domácí, ale trefili jen břevno. V 24.min pálil zdálky Kačírek ale jen do náruče golmana hostí. O pět minut později zaspala domácí obrana a hostující útočník Šetek šel sám na Bečváře, který však nohama míč vyrazil. Totéž v bledě modrém se opakovalo v 35.min ale domácí golman Bečvář znovu bravúrně zasáhl nohama proti hostujícímu Vycpálkovi. Dvě minuty po začátku druhé půle mohl skórovat J.Mikulanda, který dostal kolmici z pravé strany ale míč jen lehce tečoval do náruče golmana hostí. O minutu později se dostal k odraženému míči ve vápně hostí P.Mrázek, ale jeho volej šel vysoko nad bránu. V 69.min vytvořili naši ve vápně postupických velký závar, pálil Pantoflíček a po něm i Brambora, ale jen do bránících hráčů Postupic. O dvě minuty později zahrozili hosté když rychlý brejk po levé straně končil centrem před naše malé vápno, hostující hráč trefoval z voleje v ideální pozici, ale naštěstí jen nad naší bránu. Rozhodnutí přišlo v 82.min, kdy dlouhý pas za obranu hostí našel nabíhajícího P.Mrázka, ten utekl postupickým obráncům a doslova prostřelil golmana hostí - 1:0. Hosté se snažili o srovnání skóre a tak dlouhé nákopy létaly před naší bránu, ale naši hráči vše odvrátili a těsné vítězství uhájili. Utkání sledovalo 55 diváků.
Datum vložení: 27. 3. 2016 0:00