Sokol Přestavlky - Sokol Vrchotovy Janovice 0:1(0:1)

So 16.6.2018 v 10.15 hod v Čerčanech-mistr.zápas OP

Rozhodčí: František Brýl(Vlašim) - Pavel Drnec(Nespeky), Tomáš Khol(Benešov).

Delegát OFS: Karel Jedlička(Benešov).     Branka: Bursík

Sestavy: Přestavlky: 15 M.Šach - 3 Tauer, 5 Kondáš(C), 4 P.Pantoflíček, 10 Brambora - 13 D.Braný, 7 Kačírek, 6 Podhorský, 8 Kroulík - 9 M.Pohůnek, 12 M.Mikulanda.

Střídali: 11 Moravec(66. Tauera), 16 P.Novák(81. M.Mikulandu).

Připraven: 2 Mareš.

Vrch.Janovice: 30 Vávra - 2 Trojan, 3 Střihavka, 6 Rouš, 7 Novotný, 8 Szekér, 9 Sochůrek,10 Zeman, 11 Němec(C), 13 Bursík, 14 Havlín.

Střídali: 4 Slabý (74. Zemana), 15 Suchan(89. Bursíka).

Hned v 2.minutě hry poslali hosté pěkný centr před malý čtverec domácích a Bursík skóroval hlavou. Přestavlky měly územní převahu ale centry procházely pokutovým územím hostů bez efektu. Střely ze střední vzdálenosti byly nepřesné a ani přímé volné kopy se přestavlckým nevedly. V druhé polovině byla snaha domácích o vyrovnání ještě silnější, ale mnoho nepřesných nahrávek drželo janovické v klidu. Když už se dostali domácí do vápna, příliš kličkovali a o míč vždy přišli. V posledních minutách, kdy obranu domácí příliš odkrývali se dopustili chyby na půlící čáře, hosté míč získali, ale Novotný, který šel od půlky sám ztroskotal na výborném zásahu golmana Šacha, který nohou poslal míč do bezpečí. Ani několik centrů v posledních třech minutách nevedlo ze strany domácích k žádnému efektu a tak janovičtí vyhráli tím nejtěsnějším výsledkem 0:1.

Datum vložení: 18. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Sokol Přestavlky