Sokol Přestavlky - Sokol Vrchotovy Janovice 4:2 (1:0)

sobota 23.3.2019 v 15 hodin - mistr. zápas OP

Rozhodčí: Milan Rezek(Klimětice)-Jaroslav Cigler(Lštění), Richard Blahůšek(Benešov).
Delegát svazu: Karel Jedlička(Benešov).
Branky: D.Braný 2, Moravec, Benák - Bursík, M.Fišer.
Sestavy: Přestavlky: 1 M.Šach - 15 Kroulík, 8 P.Mrázek(C), 12 Kondáš, 4 P.Pantoflíček - 9 M.Pohůnek, 5 Podhorský, 7 Kačírek, 13 D.Braný - 16 Moravec, 11 Benák.
Střídali: 10 Novotný(65.min Moravce), 3 J.Mikulanda(68.min Podhorského), 6 Olbrich(88.min Benáka).

Vrch.Janovice: 1 Vávra - 2 Trojan, 3 Střihavka, 4 M.Fišer, 5 Suchan, 7 Novotný, 8 Linhart,11 Němec(C), 14 Dvořák, 15 Pešta, 16 Čedík.
Střídali: 10 Bursík(57.min Němce), 12 Křemen(60.min Čedíka),     D.Fišer(86.min Linharta).

První jarní zápas byl plný nepřesností v kombinacích obou mužstev. Ale už ve 3.minutě dostal na velkém vápně hostí přihrávku domácí Moravec a rychlou střelou k tyči překvapil brankáře hostí - 1:0. Do poločasu si pak obě mužstva nevypracovala žádné gólové příležitosti. Až v 60.minutě po rohu nakrátko našel Kačírek centrem Benáka a ten hlavou zvýšil vedení domácích - 2:0. O pět minut později poslal míč k              brance hostí D.Braný, obránce hostí ho pustil a brankář nereagoval a míč doputoval až do branky -3:0. V 78.minutě poslal míč z rohového kopu hostující Bursík před domácí bránu, nikdo netečoval a míč zapadl do brány domácích - 3:1. V 80.minutě vyrobila domácí obrana chybu na levé straně svého vápna a janovický hráč M.Fišer ho lobem poslal do domácí sítě - 3:2. V 82.minutě se po souboji začali strkat domácí Novotný a hostující Pešta a rozhodčí oba vyloučil. V 84.minutě vznikl ve vápně hostí velký závar, dvě střely zblokovali obránci hostí, ale třetí střela D.Braného už skončila v síti - 4:2. Minutu před koncem mohl ve vyložené šanci přidat pátý gól J.Mikulanda ale trefil jen tělo poluhráče Pohůnka. V poslední minutě se odhodlal ke střele z 28 metrů domácí kapitán P.Mrázek ale trefil jen břevno.             Domácí zvítězili zaslouženě a získali tak velmi důležité tři body.
Datum vložení: 24. 3. 2019 0:00
Autor: Sokol Přestavlky