Sokol Vrchotovy Janovice - Sokol Přestavlky  2:3 (1:2)

Ne 2.4.2017 v 15 hod - Mistr.zápas OP.

Rozhodčí: Karel Černý (Tatouňovice)-Karel Berenda (Miličín), Zsolt Kocan(Ostředek).

Branky: P.Mrázek, Brambora, Kondáš.

Sestava: 1 Figr - 4 P.Pantoflíček, 6 Kučera,5 Kondáš, 2 M.Mrázek - 3 J.Mikulanda, 7 Kačírek, 11 Benák, 10 Brambora - 8 P.Mrázek(C), 9 M.Pohůnek.
Střídali: 12 Tauer(74. Mikulandu),15 Lapka(90. Pohůnka)
Připraven: 14 J.Pantoflíček.

Už ve 4.minutě zaváhal domácí golman s odkopem, nastřelil blokujícího P.Mrázka a míč skončil v domácí brance - 0:1. Dvakrát pak stříleli naši hráči, ale Kačírkovu střelu zblokoval domácí bek jen na roh a Kondáš mířil z voleje jen těsně vedle. V 19.minutě šel míč do našeho vápna, Kučera byl evidentně faulován domácím hráčem, oba upadli a k překvapení všech pískal rozhodčí Černý pokutový kop proti našemu mužstvu. Domácí ho proměnili a bylo srovnáno - 1:1. Ve 23.minutě poslal pěkný centr z levé strany ze standardky Kačírek až na vzdálenější tyč kam si naběhl Pantoflíček ale jeho hlavička šla nad bránu domácích. O minutu později vybojoval míč Kačírek, potáhl a přihrávkou našel ve vápně nabíhajícího Pohůnka ale ten mířil jen nad břevno domácí brány. V 26.minutě zahrozili domácí když míč za naší obranu našel rychlého útočníka domácích ale ten mířil jen vedle naší brány. 45.minuta přinesla standardku pro naše barvy a lehce z pravé strany z osmnácti metrů se přesně k tyči střelou přes zeď trefil Brambora - 1:2. Minutu po začátku druhé půle přišel pěkný centr domácích z pravé strany ale hlavička útočníka domácích  šla jen vedle naší brány. V 52.minutě zahrával Kačírek rohový kop z levé strany až na zadní tyč, kde byl nehlídaný Kondáš, který hlavou pohodlně skóroval - 1:3.  O deset minut později vyslal za domácí obránce krásnou přihrávkou Kondáš naběhnuvšího Benáka ale jeho střela šla vedle brány. V 78.minutě kopali domácí přímý volný kop z podobného místa jako Brambora v první půli, naše zeď se mírně rozestoupila a míč prošel s tečí až do naší sítě - 2:3. Poslední šanci na gól měli naši, když Brambora trefil ze standardky jen zeď a odražený míč měl přiklepnutý na pravačku Kačírek, ale mířil jen nad bránu. Snaha domácích o vyrovnání přišla vnoveč, když především dlouhé nákopy do našeho vápna naši beci odvrátili nebo je pochytal golman Figr.

Datum vložení: 2. 4. 2017 0:00