Mistrovské utkání okresního přeboru - sobota 22. srpna 2015.

1 Toman - 2 Kučera- 3 J. Mikulanda, 4 Kondáš, 5 Pivoňka - 11 D. Branný, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C), 10 Brambora - 9 M. Pohůnek, 6 Jendele.

Střídali:
12 M. Mrázek (75. minuta) Pohůnka, 15 J. Drazdík (90. minuta Jendeleho).

Připraveni:
1 Holický, 13 Bílek.

Naši hráči předčili nováčka soutěže v technice a kombinaci. Domácí velmi často jen nakopávali míče dopředu. Ve 12. minutě měli naši dvě gólovky. Nejdříve Brambora nastřelil jen břevno a pak po centru zprava trefil Kondáš hlavou  jen ruce gólmana domácích, který vyrážel nad břevno na roh. Ve 14. minutě předvedli naši pěknou rychlou akci po pravé straně, následný centr zakončil volejem Jendele, ale trefil jen gólmana domácích. Ve 20. minutě vybojovali naši míč před domácím vápnem, do tahu sám na bránu se dostal Pavel Mrázek, ale střelu po zemi vyrážel brankář domácích jen na roh. Domácí se za půl hodiny dostali jen k dvěma nepřesným střelám z dálky. Ve 37. minutě kopali naši trestný kop z 18 metrů, ale Kačírek trefil jen zeď, opakovanou střelu mu srazil domácí bek jen na roh. Ten Kačírek poslal na přední tyč přesně na hlavu M. Pohůnka a ten ho poslal pod břevno do sítě - 0:1. Ve 43. minutě si roh z levé strany Kačírek s M. Pohůnkem zopakovali a akcí jak přes kopírák to bylo 0:2. V poslední minutě ještě střílel Jendele byl z toho další rohový kop a po přihrávce zpět střílel levačkou Brambora, ale jen dva metry vedle. V druhé půli kontrolovali naši hru, nepouštěli domácí k ničemu vážnějšímu a sami z rychlých akcí hrozili. V 76. minutě střílel po rohovém kop z vápna P. Mrázek, ale technickou střelu vyrážel brankář na roh. V 82. minutě měli domácí gólovku. Kolmici za naší obranu proměnil domácí hráč ve střelu podél brankáře Tomana, ale o pár decimetrů minul naší bránu. Naši vyhráli zaslouženě a nováček z Postupic herně zklamal a zřejmá nervozita se v plné míře projevila.
Datum vložení: 23. 8. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2019 14:57
Autor: Ing. Radek Novák