1 Bečvář - 2 Kučera (C), 3 J. Mikulanda, 4 Kondáš, 5 F. Jendele, 6 D. Jendele, 7 Kačírek, 8 M.Mrázek, 9 M.Pohůnek, 10 Brambora, 11 D. Braný.

13 A. Bursík, 14 Tauer, 15 Vorálek, 16 J. Drazdík, 17 Toman.

Sestava Soběhrd:
1 P. Kovář - 2 V. Kovář, 3 Škvor, 4 Hlavnička, 5 T. Procházka (C), 6 Šašek, 7 Vilímek, 10 N Bártík, 13 Černý, 14 Špidra, 16 Jonszta.

Střídali:
11 Bohata (54. minuta) Špidru, 12 Murgač (77. minuta) Šaška, 9 Kopecký (87. minuta) Hlavničku.

Připraveni:
8 Prikner, 15 Fulín.

Sousedské derby začalo nečekaně brzo brankami. Už v 6. minutě se trefil hostující Špidra - 0:1. O dvě minuty později srovnal skóre Kučera. Od těchto dvou gólových okamžiků se toho na hřišti mnoho neudálo. Spousta nepřesností, obrovské vedro a tak i šance se rodily jen velice málo. Pár jich měli domácí pár také hosté. Jinak se hra divákům nemohla líbit, protože fotbalovosti bylo v tomto derby pramálo. Vzrušení přinesla až 52. minuta, kdy na centr před branku Soběhrd se seběhl chumel hráčů, brankář do jednoho z nich vrazil a pak naráželi i jeden do druhého. Nepřesný rozhodčí Milan Macháček však viděl jen dotek lokte přestavlckého D. Jendeleho a ukázal mu červenou kartu. Více jak 130 diváků tak toho příliš nevidělo a tak spokojenost mohla být jen s výtočem studených nápojů.
Datum vložení: 31. 8. 2015 0:00