1 Magnus - 2 F. Jendele, 3 J. Mikulanda, 4 P. Pantoflíček, 5 Pivoňka, 6 Kondáš, 7 Kačírek, 8 P. Mrázek (C),9 M. Mrázek, 10 Brambora, 11 D. Branný.

Střídali:
12 Kroulík (82 minuta M. Mrázka).

Připraveni:
13 J. Drazdík.

Za ideálního fotbalového počasí byl k vidění jen průměrný fotbal. Už ve 4. minutě střílel domácí Brambora, ale z dvaceti metrů minul bránu o metr. Ve 24. minutě přišel centr domácích z levé strany, po prodloužení se dostal k hlavičce Pivoňka, hostující gólman míč neudržel, prošel mu mezi rukama, ale stačil ho rukou vytáhnout, ale pomezní Budil, který stál na brankové čáře, odmával, že míč už byl za brankovou čarou a tak musel hlavní Hocek pískat gól - 1:0. V 31. minutě odstartoval fůru zahozených gólovek domácí J. Mikulanda, když se dostal až před brankáře, ale míč mu poslal do náruče. Ve 40. minutě byl znovu sám před gólmanem hostí, ale znovu neskóroval. V poslední minutě první půle vysunul do pravé strany Branný P. Mrázka, ten prokličkoval až k tyči, dal ideálně zpět na J. Mikulandu, ale ten trefil jen obránce hostí. V 57. minutě přišel pěkný centr domácích z levé strany, našel J. Mikulandu, ale jeho střela z voleje šla jen podél celé brány vedle. V 60. minutě se dostal po kombinaci  domácích k míči M. Mrázek, ale zblízka u tyče trefil jen brankáře hostí. V druhé půlce se stále častěji dostávali před domácí branku kralovičtí. V 71. minutě stačili domácí kombinaci hostí odvrátit, ale míč trefil z 25 metrů kralovický Pitelka přesně k tyči - 1:1. Snaha domácích o zvrácení výsledku ve svůj prospěch narážela na odvracení zejména vysokých centrů kralovickými beky a otvírání domácí obrany využívali hosté k rychlým brejkům. Naštěstí pro domácí byli nepřesní v zakončení. Tři minuty před koncem dostal svou poslední šanci J. Mikulanda po zpětné přihrávce od P. Mrázka ale míč vůbec dobře netrefil. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, přišla standardní situace domácích v posledních vteřinách hry. Ze 45 metrů poslal míč na zadní tyč Kačírek, hosté neuhlídali hlavičkujícího Bramboru a ten snadno zavěsil - 2:1. Domácí byli tedy šťastnější a berou 3 body.
Datum vložení: 13. 9. 2015 0:00