FK Libež - Sokol Přestavlky  4:1 (2:0)

Pá 23.9.2016 v 17.30 hodin - přátelský zápas starých gard.

Rozhodčí : Milan Mareš(laik Libež).

Branka: P.Novák.

Sestava: 1 P.Matoušek - 12 I.Novák, 6 Tomíček - 7 P.Pantoflíček st., 5 Lapka - 8 Žížala, 10 Havránek, 17 M.Novák, 16 P.Novák - 9 Seidl. V druhém poločase nastoupil za naše barvy s č.11 Luděk Říha z Libže.

Naši se o deseti hráčích po většinu první půle bránili a domácí toho dokázali využít i ke vstřelení dvou branek. Naší měli šanci jen v 2.minutě kdy po chybě domácí obrany střílel Havránek, ale golman domácích stačil vyrazit. Příležitosti byli také z třech rohových kopů, ale domácí stačili vždy odvrátit. V druhém poločase kdy nám domácí jedenáctého hráče půjčili se hra trochu srovnala a domácím ubývali síly. Jenže naši dokázali zahodit tak vyložené šance, že se to ani nechtělo věřit. Gól mohl dát Seidl, ale trefil jen do náruče golmana, stejně dopadl P.Novák. Příležitost měli i Žížala a Tomíček, ale ani ti nedokázali prostřelit domácího brankáře. To domácí se z rychlých protiútoků dvakrát nemýlili a z přečíslení dokázali dva góly dát na vedení 4:0. Snížit se podařilo našim až téměř v závěru, když se k míči dostal P.Novák a sám před golmanem se nemýlil a poslal míč podél něho do sítě - 4:1.

Datum vložení: 25. 9. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2016 0:00