Sokol Přestavlky st. žáci - Sokol Maršovice 7:2 (4:1)

Mistrovské utkání OS starších žáků 6+1 - sobota 24.05.2014, 09:00 hodin.

Branky:
Páko 3, Murgač 2, Gryc, Kačírek.

Sestava:
1 Blažek – 2 Pohůnek (kapitán), 3 Krejča, 4 Kába, 5 Holoubek, 6 Gryc, 7 D. Straka, 8 Murgač, 9 Mareš, 10 Páko, 11 Mikulanda, 12 Verner, 13 Kačírek.

Po minulé první porážce v soutěži se naši žáci výrazně zlepšili a zabojovali proti druhému mužstvu tabulky. Už v 1. minutě předvedli akci na jeden dotek a Páko dal první gól - 1:0. Od té chvíle naši dominovali a po dobré hře přidali do poločasu další tři branky. Hosté dokázali dát jen jeden gól a tak skončila půle 4:1. V druhém poločase byla hra vyrovnaná, bylo i spoustu šancí na obou stranách a oba brankáři vynikali. Naši přidali další tři branky a náš výborný gólman Blažek pustil jen jeden gól a napravil tak svůj nepovedený výkon z minulého zápasu.
Datum vložení: 26. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2014 0:00